Lengvoji atletika - Naujienos

Vas04

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybose sėkmingi VMSC sportininkų pasirodymai!

Vasario 1 dieną įvyko Lietuvos lengvosios atletikos taurės atviros varžybos, kuriose dalyvavo daugybė geriausių šios sporto šakos atstovų. Šių varžybų metu buvo apdovanoti geriausi Lietuvos lengvaatlečiai, vyrų kategorijoje pripažintas Vilniaus miesto sporto centro ieties metikas Edis Matusevičius. Lietuvos lengvosios atletikos taurės varžybose dalyvavo ir sėkmingai pasirodė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai, kurie į sostinę parvežė 9 įvairios prabos medalius. Sėkmingiausiai pasirodę sportininkai:

60 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Gediminas Truskauskas, distanciją sportininkas įveikė per 6,78 sek. Trenerė Danutė Skirmantienė.

1500 m bėgimo rungtyje aukso medalį iškovojo Simas Bertašius, distanciją sportininkas įveikė per 3:48,79 min. Treneris Juozapas Garalevičius.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Rapolas Saulius, distanciją sportininkas įveikė per 8,06 sek. Trenerė Erika Žiupkienė

Šuolio į tolį rungtyje aukso medalį iškovojo Artūras Raklevičius, sportininkas nušoko 7,32 m bei pademonstravo geriausią rezultatą iš visų dalyvavusių dalyvių. Treneriai Andrejs Tolstiks ir Irina Krakoviak-Tolstika.

Rutulio stūmimo rungtyje 2 vietą iškovojo Agnė Jonkutė, sportininkė rutulį nustūmė 14,01 m bei pasipuošė sidabro medaliu. Treneris Jurdanas Radžius.

400 m bėgimo rungtyje 2 vietą užėmė Dariuš Križanovskij, sportininkas distanciją įveikė per 51,26 sek. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

3000 m bėgimo rungtyje sidabro medaliu pasidabino Auksė Linkutė, lengvaatletė distanciją įveikė per 10:34,84 min. Treneris Česlovas Kundrotas.

Šuolio į tolį rungtyje sidabro medaliu pasipuošė Tomas Lotužis, sportininkas nušoko 7,14 m. Treneris Kęstutis Šapka.

3000 m bėgimo rungtyje 3 vietą iškovojo Gabrielė Paužaitė, lengvaatletė distanciją įveikė per 10:36,55 min. Treneris Juozapas Garalevičius.

Džiaugiamės sėkmingais sportininkų pasirodymais bei linkime sėkmės ateities startuose!