Lengvoji atletika - Naujienos

Vas19

Lietuvos lengvosios atletikos suaugusių ir jaunimo čempionatas

Prieš pat savaitgalį įvyko Lietuvos lengvosios atletikos suaugusių ir jaunimo čempionatas Šiauliuose, kuriame dalyvavo visi stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai. Šiose varžybose dalyvavo ir Vilniaus miesto sporto centro stipriausi sportininkai.

Moterų  klasifikacijos prizininkėmis tapo:

800 m rungtyje Monika Elenska užėmė antrąją vietą, tačiau kiek sėkmingiau jai pavyko pasirodyti ilgesnėje distancijoje – 1500 metrų bėgime, Monika Elenska iškovojo pirmąją vietą.  Sveikiname sportininkę ir jos trenerius, I. Krakoviak-Tolstika ir A. Tolstiks.

Šuolyje į aukštį rungtyje laimėjo mūsų sportininkė – Airinė Palšytė, peršokusi kartelę pakeltą į 185 cm aukštį, sveikiname sportininkę ir jos trenerę T. Krasauskienę.

Šuolio į tolį rungtyje Sofija Korf užėmė antrąją vietą nušokusi 5,79 m, treneris K. Šapka.

Trišuolyje triumfavo Diana Zagainova, pasiekusi 13,97 m rezultatą ir įvykdžiusi Europos čempionato normatyvą galėjo džiaugtis iškovotu aukso medaliu. Džiaugiamės sportininkės pasiektais aukštais rezultatais bei sveikiname sportininkę bei jos trenerius K. Šapką ir R. Blanquer.

Rutulio stūmimo rungtyje Agnė Jonkutė užėmė 1 vietą. Rutulį nustūmusi 14,38 m, sveikiname sportininkę ir jos trenerį J. Radžių.

5-kovėje moterų ir jaunuolių merginų klasifikacijose 3 vietą užėmė Elzė Viktorija Kazlauskaitė, surinkusi iš viso 2932 taškus. Sveikiname sportininkę ir trenerę T. Krasauskienę su iškovotais bronzos medaliais.

3000 m sp. ėjimo rungtyje Austėja Kavaliauskaitė moterų klasifikacijoje iškovojo 3 vietą, o jaunuolių merginų klasifikacijoje sportininkė iškovojo aukso medalį, jaunoji sportininkė pasiekė 14:30,99 min. rezultatą. Džiaugiamės sportininkės puikiais rezultatais bei sveikiname ją ir jos trenerius J. Romankovą ir R. Kaselį.

 

Jaunimo merginų klasifikacijoje prizininkėmis tapo:

Gunda Jakimavičiūtė, iškovosi trečiąją vietą 60 metrų bėgimo rungtyje. Trenerė E. Žiupkienė.

Hanna Zakejeva, iškovojo trečiąją vietą 400 metrų bėgimo rungtyje. Trenerė I. Jefimova.

Karolina Syryca, iškovojo antrąją vietą 3000 metrų bėgime. Treneriai R. Sausaitis ir J. Strumskytė-Razgūnė.

Gintarė Tirevičiūtė, iškovojo antrąją vietą šuolio į aukštį rungtyje. Sveikiname trenerius T. Krasauskienę ir A. Bajorą.

Sonata Rudytė, rutulio stūmimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname trenerius J. Radžių ir R. Šinkūną.

Toma Dailidonytė, 3000 m sportinio ėjimo rungtyje iškovojo antrąją vietą. Sveikiname trenerius J. Romankovą ir R. Kaselį.

 

Jaunimo vaikinų klasifikacijoje prizininkais tapo:

Dominykas Trijonis, iškovojo trečiąją vietą 60 metrų bėgimo rungtyje. Sveikiname trenerę E. Žiupkienę.

Danielius Adamavičius, iškovojo antrąją vietą 400 metrų bėgimo rungtyje. Sveikiname trenerį A. Izergin.

Konradas Naumčikas, iškovojo trečiąją vietą 400 metrų bėgimo rungtyje. Sveikiname trenerius I. Krakoviak-Tolstika ir A. Tolstiks.

Linas Šinkūnas, iškovojo antrąją vietą 1500 metrų bėgimo rungtyje. Sveikiname trenerius P. Žukienę ir V. Kozlovą.

Armantas Biekša, iškovojo trečiąją vietą šuolio į aukštį rungtyje. Sveikiname trenerį D. Skirmantienę.

Karolis Gelažius, iškovojo trečiąją vietą rutulio stūmimo rungtyje. Sveikiname trenerius J. Radžių ir R. Prokopenko.

 

Vyrų klasifikacijos prizininkai:

Gediminas Truskauskas triumfavo 60 m bėgime, pasiekęs 6,87 rezultatą. Šioje rungtyje du bėgikai parodė identiškus rezultatus, tačiau foto finišo pagalba pirmoji vietą buvo skirta būtent mūsų sportininkui, džiaugiamės šio lengvaatlečio puikiu pasiekimu bei sveikiname jį patį bei trenerę D. Skirmantienę.

800 m bėgime Robert Antonovič  iškovo trečiąją vietą. Sveikiname sportininką ir trenerius P. Žukienę, V. Kozlovą.

1500 m ir 3000 m bėgimuose pirmos vietos neužleido Lietuvos uždarų patalpų rekordą neseniai pagerinęs Simas Bertašius. Sveikiname sportininką ir jo trenerį J. Garalevičių.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje Rapolas Saulius iškovojo antrąją vietą. Džiaugiamės sportininko pasiekimu bei sveikiname sportininką ir jo trenerę E. Žiupkienę.

Vyrų šuolio į aukštį rungtyje Mantas Liekis iškovojo trečiąją vietą. Trenerės T. Krasauskienė, A. Gavelytė.

Vyrų šuolio į tolį ir trišuolio rungtyse  Tomas Lotužis iškovojo abi pirmąsias vietas. Sveikiname trenerį K. Šapką.

Šuolio į tolį rungtyje Laurynas Vičas iškovojo antrąją vietą, o jo komandos draugas Artūras Raklevičius iškovojo trečiąją vietą. Sveikiname abiejų sportininkų trenerius A. Tolstiks, I. Krakoviak-Tolstika.

Trišuolio rungtyje Paulius Svarauskas  iškovojo antrąją vietą. Sveikiname trenerius K. Šapką, V. Nekrašą

Vyrų klasifikacijoje rutulio stūmimo rungtyje, Paulius Gelažius iškovojo antrąją vietą. Treneris J. Radžius.

Džiaugiamės sportininkų pasiektais rezultatais bei linkime ateityje taip pat sėkmingai dalyvauti ne tik Lietuvos čempionatuose, bet ir tarptautiniame fronte. Sveikiname sportininkus ir trenerius.

Varžybų rezultatus galite rasti čia.

 

A. Pliadžio nuotr.