Lengvoji atletika - Naujienos

Geg06

Lietuvos pavasario suaugusių, U23, jaunimo, jaunių, jaunučių ir vaikų kroso čempionatas

Gegužės 2-ąją dieną įvyko Lietuvos pavasario kroso čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo visų amžiaus grupių sportininkai bei puikiai pasirodė Vilniaus komanda, kurią į priekį vedė bei savo rungtyse čempionais tapo: Karolina Bliujūtė (tr. Romas Sausaitis) – 2000 m rungtyje, distanciją įveikė per 7:07 min., Alanas Griško (Jūratė Strumkytė-Razgūnė) – 2000 m rungtyje, distanciją įveikė per 6:15 min., Monika Šaltenytė (Laimutė Juchnevičienė) – 4000 m rungtyje distanciją įveikė per 14:40 min.  Lietuvos kroso čempionato nugalėtoja-komanda tapo – Vilniaus miesto komanda surinkusi net 196 taškus, antroje vietoje liko Klaipėdos komanda surinkusi 189 taškus, o trečioje vietoje liko Šiaulių miesto komanda surinkusi 152 taškus.

Džiaugiamės ir sveikiname sportininkus bei jų trenerius su puikiais rezultatais. Linkime sėkmės ateities startuose!