Lengvoji atletika - Naujienos

Bir03

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas

2019 metų pirmąją vasaros dieną Utenoje įvyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame nuostabias pergales skynė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo net 53 Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiai bei buvo iškovota net 10 įvairios prabos medalių:

60 m bėgimo rungtyje Danielius Vasiliauskas iškovojo aukso medalį, atstumą įveikęs per 7,93 sek. (tr. Irina Krakoviak-Tolstika).

300 m bėgimo rungtyje, mergaičių grupėje Elinga Semeniuk iškovojo aukščiausios prabos medalį, atstumą įveikusi per 45,54 sek. (tr. Palmira Žukienė, Vitalij Kozlov).

300 m bėgimo rungtyje, berniukų grupėje Kornelijus Šulcas iškovojo aukso medalį, atstumą įveikęs per 41,16 sek. (tr. Vitalij Kozlov, Palmira Žukienė).

300 m bėgimo rungtyje Ūla Dagytė užėmė 3-ąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliu, distanciją įveikusi per 46,32 sek. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė).

600 m bėgimo rungtyje Rusnė Lataitytė iškovojo aukso medalį, atstumą įveikusi per 1:41,15 min. (tr. Irina Krakoviak-Tolstika).

Šuolio į aukštį rungtyje Lukas Pilkauskas iškovojo aukso medalį, sportininkas įveikė kartelę pakeltą į 1,50 m aukštį (tr. Erika Žiupkienė).

Šuolio į aukštį rungtyje Kasparas Gustas iškovojo antrąją vietą ir pasipuošė sidabro medaliu, sportininkas peršoko kartelę pakeltą į 1,50 m aukštį (tr. Palmira Žukienė, Vitalij Kozlov).

Šuolio su kartimi rungtyje Oleg Nikolaičuk taip pat šventė pergalę iškovodamas aukso medalį, peršoko kartelę pakeltą į 2,60 m aukštį (tr. Aleksandr Izergin).

Šuolio į tolį rungtyje Roberta Čaplikaitė iškovojo bronzos medalį nušokusi 4,83 m (tr. Giedrė Kupstytė).

Rutulio stūmimo rungtyje Ugnė Švalkutė iškovojo sidabro medalį, rutulį nustūmusi 11,05 m (tr. Giedrė Kupstytė).

Daugiau šių varžybų rezultatų galite rasti čia.

Džiaugiamės sportininkų aukštais rezultatais ir linkime visiems sportininkams sėkmingų ateinančių startų.