Lengvoji atletika - Naujienos

Kov04

Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas

Šeštadienį įvyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo patys stipriausi Vilniaus miesto sporto centro vaikų amžiaus grupės sportininkai.

Prizininkais tapo:

200 m bėgimo rungtyje Elinga Semeniuk iškovojo pirmąją vietą, distanciją įveikusi per 29,23 sek. Treneriai V. Kozlov ir P. Žukienė.

1000 m bėgimo rungtyje Rusnė Lataitytė iškovojo pirmąją vietą, distanciją įveikusi per 3:19,51 min. Treneriai I. Krakoviak-Tolstika ir A. Tolstiks.

600 m bėgimo rungtyje Kornelijus Šulcas iškovojo pirmąją vietą, distanciją įveikęs per 1:45,07 min. Treneriai V. Kozlov ir P. Žukienė.

Šuolio į tolį rungtyje Domas Laukaitis iškovojo pirmąją vietą, nušokęs net 4,77 metrų. Trenerė D. Grigienė.

200 m bėgimo rungtyje Indrė Maksimavičiūtė iškovojo antrąją vietą, distanciją įveikusi 29,79 sek. Trenerė J. Strumskytė-Razgūnė.

Rutulio stūmimo rungtyje Ugnė Švalkutė iškovojo antrąją vietą, rutulį nustūmusi 10,64 metrų. Trenerė G. Kupstytė.

Šuolio į aukštį rungtyje Kasparas Gustas iškovojo antrąją vietą, sportininkas peršoko kartelę pakeltą į 1,45 metrų aukštį. Treneriai P. Žukienė ir V. Kozlov.

Šuolio su kartimi rungtyje Oleg Nikolaičuk iškovojo antrąją vietą, sportininkas įveikė 2,10 metrų aukštyje pakeltą kartelę. Treneris A. Izergin.

60 m bėgimo rungtyje Ūla Simanavičiūtė iškovojo trečiąją vietą, distanciją finaliniame bėgime įveikusi per 8,79 sek. Trenerė J. Strumskytė-Razgūnė.

600 m bėgimo rungtyje Viltė Bubinaitė iškovojo trečiąją vietą, distanciją įveikusi per 1:53,59 min. Treneriai Z. Tindžiulienė ir H. Statkus.

Šuolio į aukštį rungtyje Bernardas Jakilaitis iškovojo trečiąją vietą, sportininkas peršoko kartelę pakeltą į 1,45 metrų aukštį. Treneriai I. Krakoviak-Tolstika ir A. Tolstiks.

Džiaugiamės sportininkais, jų rezultatais bei treneriais. Linkime ateityje dar geresnių rezultatų.

Visų varžybų rezultatus galite rasti čia.