Lengvoji atletika - Naujienos

Vas27

Puikūs lengvaatlečių pasirodymai Lietuvos suaugusių ir jaunimo čempionatuose!

Vasario 21-22 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatai. Šiose varžybose dalyvavo patys stipriausi mūsų šalies lengvaatlečiai. Dviejų dienų varžybose buvo iškovoti ir į sostinę parvežti net 26 įvairių prabų medaliai. Sėkmingiausiai šiuose čempionatuose pasirodę Vilniaus miesto sporto centro sportininkai:

Simas Bertašius iškovojo net 2 aukso medalius: 1500 m bėgimo rungtyje sportininkas pasiekė 3:43,25 min. laiką bei liko šalia savo asmeninio ir Lietuvos uždarų patalpų rekordą. Lengvaatletis taip pat pasidabino aukso medaliu 3000 m bėgimo rungtyje, kurioje pasiekė 8:02,50 min. rezultatą, kurio saugiai pakako apginti čempiono titulą. Treneris Juozapas Garalevičius.

Tomas Lotužis labai sėkmingai pasirodė trišuolio ir šuolio į tolį rungtyje, šis Vilniaus miesto sporto centro lengvaatletis taip pat iškovojo du aukso medalius. Šuolio į tolį rungtyje sportininkas nušoko 7,26 m, o trišuolio rungtyje 15,29 m. Treneris Kęstutis Šapka.

60 m bėgimo rungtyje triumfavo Gediminas Truskauskas, sportininkas finale pasiekė 6,80 sek. rezultatą. Trenerė Danutė Skirmantienė.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Rapolas Saulius, sportininkas pasiekė 8,11 sek. rezultatą. Trenerė Erika Žiupkienė.

400 m bėgimo rungtyje triumfavo Vilniaus miesto sporto centro lengvaatletė – Modesta Justė Morauskaitė. Sportininkė pademonstravo išties puikų tempą bei šią distanciją įveikė per 54,45 sek. Trenerė Irena Jefimova.

Daugiakovės rungtyje pirmąją vietą iškovojo Elzė Viktorija Kazlauskaitė, po įnirtingos kovos, 5 rungčių dvikovoje pranoko savo konkurentes ir surinko 2940 taškų, tik 53 taškais pranoko bei už nugaros paliko Joniškio miesto atstovę Ugnę Aleknavičiūtę. Trenerė Tatjana Krasauskienė.

Jaunimo amžiaus grupėje aukso medaliu pasidabino Sonata Rudytė. Rutulio stūmimo rungtyje Sonata Rudytė rutulį nustūmė 11,96 m. Treneris Jurdanas Radžius.

Džiaugiamės šiais Vilniaus miesto sporto centro čempionais bei jų treneriais. Taip pat sveikiname ir kitus, prizininkais tapusius mūsų miesto atstovus bei linkime visiems dar geresnių startų ateityje.