Lengvoji atletika - Naujienos

Sau09

Puikūs sportininkų pasirodymai Kauno miesto atvirame lengvosios atletikos čempionate

Šių metų sausio 7-8 dienomis Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Kauno miesto atvirame lengvosios atletikos čempionate. Sportininkai Vilniuje neturint galimybės treniruotis specializuotoje sporto bazėje atvykę į laikinąją sostinę iškovojo net 22 prizines vietas bei iš jų 7 aukso medalius. Buvo puiki galimybė sportininkams pasivaržyti prieš artėjantį Lietuvos jaunučių čempionatą. Džiaugiamės tokiais sportininkų pasiekimais:

60 m bėgimo rungtyje Danielius Vasiliauskas iškovojo 1 vietą, sportininkas pasiekė 7,60 sek. rezultatą. Trenerė Irina Krakoviak-Tolstika.

60 m bėgimo rungtyje Loreta Sučkova iškovojo 2 vietą, sportininkė pasiekė 8,52 sek. rezultatą. Kiek žemesnės prabos medaliu sportininkė pasidabino 200 m bėgimo rungtyje, užimdama 3 vietą bei pasiekdama 28,46 sek. rezultatą.  Treneriai Jūratė Strumskytė-Razgūnė ir Tomas Zalatoris

60 m bėgimo rungtyje Viltė Juknaitė iškovojo 3 vietą, sportininkė pasiekė 8,59 sek. rezultatą, tokios pat spalvos medaliu pasipuošė ir 60 m barjerinio bėgimo rungtyje, pasiekdama 9,98 sek. rezultatą. Trenerė Danutė Skirmantienė.

200 m bėgimo rungtyje Monika Lina Eglinskas pasipuošė aukso medaliu, sportininkė pasiekė 27,35 sek. rezultatą bei pasidabino aukso medaliu. Treneris Vitalijus Kozlovas.

600 m bėgimo rungtyje Ema Broškaitė iškovojo aukso medalį, pasiekdama 1:47,34 min. rezultatą, trenerė Laimutė Juchnevičienė, bei už nugaros palikdama kitą Vilniaus miesto sporto centro sportininkę Skaistę Vilčinskytę, kuri užėmė 2-ąją vietą ir pasiekė 1:52,31 min. rezultatą, treneris Romas Sausaitis.

1000 m bėgimo rungtyje nepralenkiama buvo Gabrielė Žebrauskaitė iškovodama aukso medalį bei pasiekė 3:32,61 min. rezultatą. Treneris Romas Sausaitis.

1000 m bėgimo rungtyje Mažvydas Peleckas užėmė 2 vietą bei pasiekė 3:00,64 min. rezultatą. Treneris Vitalijus Kozlovas.

2000 m bėgimo rungtyje Akvilė Bučytė užėmė 1 vietą, sportininkė pasiekė 7:03,53 min. rezultatą. Trenerė Irina Krakoviak-Tolstika.

60 m barjerinio bėgimo rungtyje Stepan Erofeen iškovojo 3 vietą, sportininkas pasiekė 10,53 sek. rezultatą. Treneris Aleksandr Izergin.

1000 m sportinio ėjimo rungtyje Augustė Kvedaraitė buvo nepralenkiama ir iškovojo aukso medalį, pasiekdama 5:00,41 min laiką. Per pusę žingsnio atsiliko Aiva Bilevičiūtė, pasiekdama 5:00,97 min. rezultatą bei iškovodama sidabro medalį. Abiejų sportininkių treneris Juzefas Romankovas.

2000 m sportinio ėjimo rungtyje aukso medaliu pasidabino Martynas Kniva, sportininkas pasiekė 11:07,56 min. rezultatą. Treneris Juzefas Romankovas.

Šuolio į aukštį rungtyje Kostas Lukošiūnas iškovojo 2 vietą, sportininkas pasiekė 1,55 m rezultatą. Kostas Lukošiūnas pasižymėjo ir trišuolio rungtyje, kurioje iškovojo 3 vietą, pasiekdamas 10,23 m rezultatą. Trenerė Danutė Skirmantienė.

Šuolio į aukštį rungtyje Nikita Chnykinas iškovojo 3 vietą, sportininkas pasiekė 1,50 m rezultatą. Treneris Aleksandr Izergin.

Šuolio į aukštį rungtyje Miglė Gliaudelytė iškovojo 2 vietą, sportininkė pasiekė 1,50 m rezultatą. Treneris Aleksandr Izergin.

Šuolio į tolį rungtyje Roberta Čaplikaitė iškovojo 2 vietą, sportininkė pasiekė 4,81 m rezultatą. Trenerė Giedrė Kupstytė.

Rutulio stūmimo rungtyje Gabija Vaščenkaitė užėmė taip pat 2 vietą, numesdama rutulį 9,81 m. Treneris Jurdanas Radžius.

Rutulio stūmimo rungtyje Ugnė Švalkutė iškovojo 3 vietą, numesdama rutulį 9,62 m.  Trenerė Giedrė Kupstytė.

Linkime sėkmės sportininkams jau kitą šeštadienį vyksiančiame Lietuvos jaunučių čempionate.

nuotr. Jūtarės Strumskytės-Razgūnės (viduryje – Monika Lina Eglinskas, dešinėje – Loreta  Sučkova)

nuotr. Jūratės Strumskytės-Razgūnės (kairėje – Mažvydas Peleckas)

nuotr. Giedrės Kupstytės (kairėje – Roberta Čaplikaitė)

nuotr. Giedrės Kupstytės (kairėje – Gabija Vaščenkaitė, dešinėje – Ugnė Švalkutė)