Lengvoji atletika - Naujienos

Spa14

Sėkmingas pasirodymas “Gintarinės Jūrmylės” kroso varžybose!

Šeštadienį Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo “Gintarinės Jūrmylės” kroso varžybose. Šios varžybos visada daug dėmesio sulaukia ne tik iš Lietuvos lengvaatlečių, tačiau atvyksta nemažai svečių iš užsienio: Baltarusijos, Lenkijos, Rusijos, Latvijos ir kt. Šiose varžybose Vilniaus miesto sporto centro sportininkai užfiksavo tokius rezultatus:

Mergaičių amžiaus grupėje (2006 – 2009 metų):

16 vietą užėmė Skaistė Vilčinskytė – 8:27,8 min. (tr. Romas Sausaitis)

22 vietą užėmė Agnė Kalašnikovaitė – 8:48,3 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė)

39 vietą užėmė Gabrielė Gasiūnaitė – 8:55,3 min. (tr. Laimutė Juchnevičienė)

41 vietą užėmė Indrė Maksimavičiūtė – 8:58,5 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė)

43 vietą užėmė Jolanta Daškevičiūtė – 9:05,8 min. (tr. Romas Sausaitis)

47 vietą užėmė Liepa Juozaitytė – 9:12,3 min. (tr. Romas Sausaitis)

48 vietą užėmė Julija Libar – 9:14,0 min. (tr. Romas Sausaitis)

53 vietą užėmė Aleksandra Dikaitė – 9:19,8 min. (tr. Romas Sausaitis)

Berniukų amžiaus grupėje (2006-2009 metų):

46 vietą užėmė Norbertas Verba – 9:28,2 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė)

Jaunučių merginų amžiaus grupėje (2004-2005 metų):

4 vietą užėmė Karolina Bliujūtė – 7:58,9 min. (tr. Romas Sausaitis)

9 vietą užėmė Ana Borunova – 8:21,2 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė)

10 vietą užėmė Gabrielė Žebrauskaitė – 8:33,5 min. (tr. Romas Sausaitis)

12 vietą užėmė Loreta Sučkova – 9:00,0 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė)

13 vietą ėmė Ema Broškaitė – 9:00,2 min. (tr. Laimutė Juchnevičienė)

18 vietą užėmė Miglė Daškevičiūtė – 9:27,5 min. (tr. Romas Sausaitis)

21 vietą užėmė Elzė Kudulytė – 9:47,7 min. (tr. Laimutė Juchnevičienė)

Jaunučių vaikinų amžiaus grupėje (2004-2005 metų):

3 vietą užėmė Alanas Griško – 6:51,7 min. (tr. Jūratė Strumskytė-Razgūnė)

19 vietą užėmė Mažvydas Peleckas – 7:43,7 min. (tr. Vitalij Kozlov)

Jaunių merginų amžiaus grupėje (2002-2003 metų):

4 vietą užėmė Eglė Vaitulevičiūtė – 8:01,2 min. (tr. Palmira Žukienė)

10 vietą užėmė Elena Jasaitė – 8:42,4 min. (tr. Laimutė Juchnevičienė)

Jaunių vaikinų amžiaus grupėje (2002-2003 metų):

18 vietą užėmė Valerij Bakhovkin – 7:38,7 min. (tr. Laimutė Juchnevičienė)

Jaunimo vaikinų amžiaus grupėje (2000-2001 metų):

5 vietą užėmė Robert Antonovič – 6:35,2 min. (tr. Palmira Žukienė)

10 vietą užėmė Linas Šinkūnas – 7:19,0 min. (tr. Palmira Žukienė)

Džiaugiamės sportininkų rezultatais bei linkime sėkmės ateities startuose!