Lengvoji atletika - Naujienos

Lie03

Sėkmingas sportininkų pasirodymas Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate!

Šių metų liepos 2 d. Šiauliuose įvyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Po ilgo, sudėtingo laikotarpio jauniausieji sportininkai gausiai susirinko į šį čempionatą bei Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiai labai sėkmingai pasirodė jame ir iškovojo 13 prizinių vietų. Sėkmingiausiai pasirodė:

Šuolio į tolį rungtyje Bernardas Jakilaitis užėmė 1-ąją vietą, sportininkas nušoko 5.04 m. Treneriai I. Krakoviak-Tolstika, A. Tolstiks.

Šuolio į tolį rungtyje Gabrielė Aleknaitė pasipuošė aukso medaliu, sportininkė nušoko 4.76 m. Trenerė G. Kupstytė.

1000 m bėgimo rungtyje Titas Kukšta užėmė 1-ąją vietą, sportininkas pasiekė 3:02.15 min. rezultatą. Trenerė L. Juchnevičienė.

Šuolio į aukštį rungtyje Solveiga Versockaitė užėmė 2-ąją vietą, sportininkė peršoko kartelę pakeltą į 1.40 m aukštį. Trenerė Z. Tindžiulienė.

300 m bėgimo rungtyje Elinga Semeniuk pasidabino sidabro medaliu, sportininkė pasiekė 44.15 s. rezultatą. Treneriai V. Kozlov, P. Žukienė.

600 m bėgimo rungtyje Viltė Bubinaitė pasipuošė sidabro medaliu, sportininkė pasiekė 1:51.46 min. rezultatą. Treneriai Z. Tindžiulienė ir R. Sausaitis.

60 m bėgimo rungtyje Ieva Verbickaitė pasidabino bronzos medaliu, sportininkė pasiekė finale 8.85 s. rezultatą. Trenerė G. Kupstytė.

1000 m bėgimo rungtyje Liepa Juozaitytė užėmė 3 -ąją vietą, sportininkė pasiekė 3:31.04 min. rezultatą. Treneriai Z. Tindžiulienė ir R. Sausaitis.

Šuolio į tolį rungtyje Roberta Čaplikaitė užėmė 3-ąją vietą, sportininkė nušoko 4.67 m. rezultatą. Trenerė G. Kupstytė.

Kamuoliuko metimo rungtyje Eglė Peseckaitė užėmė 3-ąją vietą, sportininkė numetė kamuoliuką 37,65 m. Trenerė G. Kupstytė.

1000 m bėgimo rungtyje Šarūnas Petraitis užėmė 3-ąją vietą, sportininkas pasiekė 3:09.93 min. rezultatą. Trenerė I, Krakoviak-Tolstika, A. Tolstiks.

Džiaugiamės sėkmingais sportininkų pasirodymais, sveikiname sportininkus ir jų trenerius!

Nuotr. Zitos Tindžiulienės (antra iš kairės Viltė Bubinaitė – 2 vieta)

Nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika (aukso medalis – Titas Kukšta)