Lengvoji atletika - Naujienos

Vas11

Sėkmingi pasirodymai Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate!

Š. m. vasario 7-8 dienomis vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Klaipėdoje vykęs čempionatas sulaukė paties stipriausių šios amžiaus grupės lengvaatlečių iš visos Lietuvos. Šiose varžybose Vilniaus miesto sporto centro sportininkai pasirodė sėkmingai, nors buvo nemažai taisyklių pažeidimų dėl kurių varžybų teisėjai buvo priversti diskvalifikuoti vieną, kitą sportininką patekusį į prizininkų trejetukus, tačiau neskaitant to Vilniaus miesto pirmoji komanda užėmė antrąją vietą komandinėje įskaitoje bei sėkmingiausiai pasirodė šie sportininkai:

Net du medalius iškovojo Elena Jasaitė, sportininkė puikiai pasirodė 600 m bėgimo rungtyje, kurioje buvo nepralenkiama bei iškovojo Lietuvos jaunių uždarų patalpų čempionės titulą, šioje distancijoje sportininkė pasiekė 1:40,96 min. rezultatą. Elena Jasaitė sėkmingai pasirodė ir perpus trumpesnėje distancijoje – 300 m bėgimo rungtyje, kurioje užėmė 3 vietą, sportininkė šioje distancijoje pasiekė 42,32 sek. rezultatą. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

60 m bėgimo rungtyje aukso medalį iškovojo Adomas Nakrošis, sportininkas distanciją finale įveikė per 7,14 sek. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

3000 m sportinio ėjimo rungtyje taip pat buvo iškovotas aukso medalis – Toma Dailidonytė šioje rungtyje pasiekė 14:51,17 min. rezultatą. Treneris Juzefas Romankovas.

Šuolio į tolį rungtyje Neda Lasickaitė iškovojo pirmąją vietą, sportininkė antruoju bandymu nušoko 5,23 m. Šio rezultato sportininkei užteko užsitikrinti aukso medalį bei tapti Lietuvos jaunių uždarų patalpų čempione šuolio į tolį rungtyje. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

Daugiakovės rungtyje užtikrintai pirmąją vietą iškovojo Gabriela Liminovič. Vilniaus miesto sporto centro sportininkė artimiausią varžovę aplenkė daugiau nei 500 taškų bei pasiekė 3268 taškų ribą, kuri garantavo Lietuvos jaunių uždarų patalpų čempionės titulą. Trenerė Erika Žiupkienė.

3000 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Akvilė Bučytė, sportininkė pasiekė 11:10,11 min. rezultatą. Treneriai Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrejus Tolstiks.

Merginų rutulio stūmimo rungtyje Paulina Stuglytė pasipuošė sidabro medaliu, sportininkė rutulį nustūmė 12,62 m. Treneris Jurdanas Radžius.

Vaikinų rutulio stūmimo rungtyje antrąją vietą užėmė Marius Rudzevičius, sportininkas rutulį nustūmė 15,92 m. Treneris Edmuntas Matusevičius.

600 m bėgimo rungtyje trečiąją vietą užėmė Alanas Griško, sportininkas distanciją įveikė per 1:28,56 min. Treneriai Jūratė Strumskytė-Razgūnė ir Tomas Zalatoris.

Džiaugiamės sėkmingais sportininkų pasirodymais bei linkime sėkmės ateities startuose!