Lengvoji atletika - Naujienos

Lie15

Sėkmingi pasirodymai Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate!

Liepos 10-11 d. Marijampolėje įvyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Vilniaus miesto sporto centro komanda į sostinę parvežė net 19 komplektų įvairios prabos medalių. Šiame čempionate sėkmingiausiai pasirodė šie sportininkai:

Monika Lina Eglinskas iškovojo net 3 skirtingus medalius. Aukso medalį sportininkė iškovojo 400 m bėgimo rungtyje, sportininkė pasiekė 1:00,51 min. rezultatą. Sidabro medaliu pasipuošė 200 m bėgimo rungtyje, sportininkė pasiekė 27,47 s. rezultatą. 3-ąją vietą sportininkė iškovojo kartu su Vilniaus miesto sporto centro komanda 4×100 m estafetės bėgimo rungtyje, komanda šioje distancijoje pasiekė 52,58 s. rezultatą. Lengvaatletės treneriai – Vitalij Kozlov, Palmira Žukienė.

Akvilė Bučytė iškovojo du čempionės titulus. 1500 m bėgimo rungtyje sportininkė pasiekė 4:56,44 min. rezultatą. Antrąjį aukso medalį iškovojo 2000 m bėgimo rungtyje. Sportininkė šioje distancijoje pasiekė 7:05,24 min. rezultatą. Treneriai Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrej Tolstiks.

Loreta Sučkova šiame čempionate iškovojo du medalius. Sidabro medaliu pasipuošė 7-kovės rungtyje. Sportininkė surinko 3480 taškų bei šio rezultato pakako iškovoti 2-ąją vietą. Bronzos medaliu lengvaatletė pasidabino kartu su Vilniaus miesto sporto centro komanda 4×100 m estafetės bėgimo rungtyje, komanda šioje distancijoje pasiekė 52,58 s. rezultatą. Treneriai Jūratė Strumskytė-Razgūnė ir Tomas Zalatoris.

Viltė Juknaitė pasipuošė dviem bronzos medaliais. Sportininkė 3-ąją vietą užėmė 100 m barjerinio bėgimo rungtyje, sportininkė pasiekė 16,11 s. rezultatą. Bronzos medaliu lengvaatletė pasidabino kartu su Vilniaus miesto sporto centro komanda 4×100 m estafetės bėgimo rungtyje, komanda šioje distancijoje pasiekė 52,58 s. rezultatą. Trenerė Danutė Skirmantienė.

Upė Jurkšaitytė pasidabino dviem sidabriniais medaliais. Sportininkė 800 m bėgimo rungtyje pasiekė 2:26,96 min. rezultatą. Antrasis sidabrinis medalis iškovotas 1500 m bėgimo rungtyje, sportininkė šioje distancijoje užfiksavo 7:01,70 min. rezultatą. Treneriai Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrej Tolstiks.

Mažvydas Peleckas taip pat iškovojo du medalius. Aukso medalį sportininkas iškovojo 3000 m bėgimo rungtyje, sportininkas pasiekė 4:29,49 min. rezultatą. 2-ąją vietą sportininkas iškovojo 800 m bėgimo rungtyje, lengvaatletis pasiekė 2:10,96 min. rezultatą. Treneriai Vitalij Kozlov, Palmira Žukienė.

Gabija Vaščenkaitė iškovojo aukso medalį disko metimo rungtyje, sportininko diską numetė 37,96 m. Treneris Jurdanas Radžius.

Skaistė Vilčinskaitė iškovojo 2-ąją vietą 400 m bėgimo rungtyje, sportininkė pasiektė 1:00,80 min. rezultatą. Treneris Romas Sausaitis.

Miglė Gliaudelytė šuolio į aukštį rungtyje pasipuošė sidabro medaliu. Sportininkė peršoko kartelę pakeltą į 1,55 m aukštį. Treneris Aleksandr Izergin.

Eleonora Višnevskytė iškovojo 3-ąją vietą 1500 m bėgimo rungtyje. Sportininkė pasiekė 5:23,89 min. rezultatą. Treneris Romas Sausaitis.

Ema Marčiulionytė trišuolio rungtyje užėmė 3-ąją vietą. Lengvaatletė nušoko 10,59 m bei šis rezultatas garantavo bronzos medalį. Treneriai Andrej Tolstiks, Irina Krakoviak-Tolstika.

Kostas Lukošiūnas užėmė 3-ąją vietą šuolio į aukštį rungtyje, sportininkas peršoko kartelę pakeltą į 1,55 m aukštį. Trenerė Danutė Skirmantienė.

Ieva Trainauskaitė džiaugėsi su Vilniaus miesto sporto centro mergaičių estafetės komanda iškovojus trečiają vietą. 4×100 m bėgimo rungtyje sportininkė su komandos draugėmis pasiekė 52,58 s. rezultatą. Treneris Romas Sausaitis.

Vilniaus miesto pirmoji komanda bendroje komandinėje įskaitoje užėmė 2-ąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius su sėkmingais pasirodymai bei linkime sėkmės ateities startuose!