Lengvoji atletika - Naujienos

Sau20

Sėkmingi sportininkų pasirodymai Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate!

Šį savaitgalį, sausio 18 dieną Kaune vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Šiame čempionate sėkmingai pasirodė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai bėgimo rungtyse, kiek sunkiau sekėsi techninėse rungtyse. Džiaugiamės sportininkų atsidavimu bei pasiektais rezultatais!

60 m bėgimo rungtyje Danielius Vasiliauskas iškovojo 1 vietą, sportininkas pasiekė 7,46 sek. laiką. Treneriai Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrejs Tolstiks.

200 m bėgimo rungtyje dar vieną aukso medalį į Vilnių parvežė Monika Lina Eglinskas, sportininkė šią distanciją įveikė pasiekdama 27,09 sek. laiką. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

600 m bėgimo rungtyje Skaistė Vilčinskaitė užėmė 2 vietą, sportininkė pasiekė 1:46,94 min. rezultatą. Treneris Romas Sausaitis.

600 m bėgimo rungtyje Ema Broškaitė užėmė 3 vietą, sportininkė per žingsnį liko nuo komandos draugės bei pasiekė 1:47,00 min. rezultatą. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

2000 m bėgimo rungtyje nepralenkiama buvo Akvilė Bučytė, sportininkė iškovojo aukso medalį bei pasiekė 7:08,75 min. rezultatą. Treneriai Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrejs Tolstiks.

2000 m bėgimo rungtyje Gabrielė Žebrauskaitė užėmė 2 vietą, sportininkė pasiekė 7:46,91 min. rezultatą. Treneris Romas Sausaitis.

2000 m sportinio ėjimo rungtyje Aiva Bilevičiūtė užėmė 3 vietą, sportininkė pasiekė 10:36,03 min. rezultatą. Treneris Juzefas Romankovas.

Šuolio į aukštį rungtyje Miglė Gliaudelytė užėmė 3 vietą, sportininkė peršoko kartelę pakeltą į 1,45 m aukštį. Treneris Aleksandr Izergin.

Šuolio su kartimi rungtyje Oleg Nikolaičiuk užėmė taip pat 3 vietą, sportininkas peršoko kartelę pakeltą į 2,35 m aukštį. Treneris Aleksandr Izergin.

Nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika (viduryje – Akvilė Bučytė)

Nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika (viduryje – Danielius Vasiliauskas)