Lengvoji atletika - Naujienos

Grd11

Sėkmingi VMSC sportininkų pasirodymai Tarptautinės lengvosios atletikos varžybose Klaipėdoje

Gruodžio 6-7 dienomis Klaipėdoje vyko Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos “Maniežo taurė 2019”.  Šiose varžybose dalyvavo sportininkai atvykę iš kaimyninių šalių, Latvijos bei Rusijos, tačiau didesnė konkurencija nesutrukdė Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiams iškovoti daugybę medalių. Varžybose varžėsi dviejų amžiaus grupių sportininkai, jauniai (gimę 2002-2003 metais) bei jaunučiai (gimę 2004 metais ir jaunesni). Sėkmingiausiai pasirodę mūsų sporto centro sportininkai:

60 m bėgimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje aukso medalį iškovojo Valerijus Bakhovkin, sportininkas šioje distancijoje pasiekė 7,2 sek. rezultatą (tr. Laimutė juchnevičienė).

60 m barjerinio bėgimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje 3 vietą užėmė Olivija Vaitaitytė, sportininkė finaliniame bėgime pasiekė 9,33 sek. rezultatą (tr. Erika Žiupkienė).

200 m bėgimo rungtyje, jaunučių amžiaus grupėje 3 vietą iškovojo Kotryna Uzialaitė, lengvaatletė pasiekė 27,55 sek. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

200 m bėgimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje 2 vietą iškovojo Lukrecija Sabaitytė, sportininkė distanciją įveikė per 25,27 sek. (tr. Laimutė Juchnevičienė).

200 m bėgimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje 2 vietą iškovojo Adomas Nakrošis, sportininkas distanciją įveikė per 23,17 sek. (tr. Vitalij Kozlov).

200 m bėgimo rungtyje, jaunučių amžiaus grupėje aukso medalį iškovojo Monika Lina Eglinskas, sportininkė šioje distancijoje buvo nepralenkiama ir kvalifikaciniame bėgime, ir finaliniame, kuriame pasiekė 26,60 sek. rezultatą (tr. Vitalij Kozlov).

600 m bėgimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje 3 vietą užėmė Elena Jasaitė, sportininkė pasiekė 1:43,66 min. rezultatą (tr. Laimutė Juchnevičienė).

1000 m bėgimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje nepralenkiama buvo Eglė Vaitulevičiūtė, sportininkė distanciją įveikė per 3:08,47 min. Eglė taip pat puikiai pasirodė ir 600 m bėgimo rungtyje, kur keliomis akimirkomis užleido pirmąją vietą užėmusiai Latvijos sportininkei bei per plauką liko antra, pasiekusi 1:42,05 min. rezultatą (tr. Palmira Žukienė).

2000 m bėgimo rungtyje, jaunučių amžiaus grupėje užtikrintai pirmąją vietą iškovojo Akvilė Bučytė, sportininkė distanciją įveikė per 7:03,74 min. (tr. Irina Krakoviak-Tolstika).

2000 m bėgimo rungtyje, jaunučių amžiaus grupėje 3 vietą užėmė Karolina Bliujūtė, sportininkė pasiekė 7:34,54 min. rezultatą (tr. Romas Sausaitis).

Šuolio į tolį rungtyje, jaunučių amžiaus grupėje nepralenkiama buvo Neda Lasickaitė, sportininkė nušoko 5,63 m (tr. Laimutė Juchnevičienė).

Rutulio stūmimo rungtyje, jaunių amžiaus grupėje 2 vietą iškovojo Karolis Gelažius, sportininkas rutulį nustūmė 16,85 m (tr. Jurdanas Radžius).

Estafetiniame bėgime 4×200 m merginų komanda užėmė 3 vietą, šią komandą atstovavo Gintarė Blažytė, Gabriela Liminovič, Kamilė Ženeveičiūtė ir Olivija Vaitaitytė, merginos pasiekė 1:50,9 min. rezultatą, visos sportininkės trenerės Erikos Žiupkienės.

Nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika (viduryje Akvilė Bučytė, dešinėje Karolina Bliujūtė)

Nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika  (dešinėje  – Olivija Vaitaitytė) Nuotr. Irina Krakoviak-Tolstika