Lengvoji atletika - Naujienos

Vas29

VII Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Vilniaus miesto sporto centro taurė – 2016“

Š.m. vasario 26 – 27 vyko VII-osios Tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Vilniaus miesto sporto centro taurė – 2016“. Varžybose dalyvavo per 230 sportininkų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos.

Varžybose buvo pagerinti net 4 varžybų rekordai:

Dominykas Trijonis  60 m bb – 8.59;

Latvis Gints Drigulis 600 m – 1:27.15 ir 1000 m – 2:47.41;

Lenkas Juliusz Joachimiak aukštis – 1.87.


 

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

60 m bb B – 1. Amina Askarova (Liepaja) – 9.56, 2. Amanda Radava (Liepaja) – 9.62, 3. Vakarė Mackonytė (Vilnius) – 9.68.

60 m bb M – 1. Dominykas Trijonis (Vilnius) – 8.59, 2. Aleksandrs Gračušņiks (Liepaja) – 9.36, 3. Georgij Mazenkov (Kaliningrad) – 9.81.

60 m M – 1. Lukrecija Sabaitytė (Vilnius) – 8.18, 2. Adrija Balažentytė (Alytus) – 8.42, 3. Nikola Škudlarek (Aleksandruv Ludzki) – 8.42.

60 m B – 1. Dominykas Trijonis (Vilnius) – 7.45, 2. Igor Novak (Aleksnadruv Ludzki) – 7.53, 3. Kipras Čepaitis (Vilnius) – 7.56.

200 m M – 1. Zofia Dębska (Aleksandruv Ludzki) – 27.43, 2. Lukrecija Sabaitytė (Vilnius) – 27.55, 3.Emilija Stanevičiūtė (Vilnius) – 28.34.

200 m B – 1. Igor Novak (Aleksnadruv Ludzki) – 24.64, 2. Jurijs Sergejevs (Liepaja) – 25.41, 3. Kipras Čepaitis (Vilnius) – 25.68.

600 m M – 1. Dominyka Petraškaitė (Alytus) – 1:43.41, 2. Zofia Dębska (Aleksandruv Ludzki) – 1:44.42, 3. Deima Janušaitė (Alytus) – 1:46.75.

600 m V – 1. Gints Drigulis (Liepaja) – 1:27.15, 2. Dominik Adamčevski (Aleksandruv Ludzki) – 1:28.52, 3. Ignas Vasiliauskas (Vilnius) – 1:37.90.

1000 m M – 1. Dominyka Petraškaitė (Alytus) – 3:10.94, 2. Deima Janušaitė (Alytus) – 3:22.41, 3. Jana Portunova (Neman) – 3:25.76.

1000 m B – 1. Gints Drigulis (Liepaja) – 2:47.41, 2. Dominik Adamčevski (Aleksandruv Ludzki) – 2:49.34, 3. Michails Zenkovs (Liepaja) – 3:03.31.

Estafetė 4×200 – 1. Aleksandruv Ludzki – Nikola Škudlarek, Zofia Dębska, Igor Novak, Konrad Varšycki – 1:44.64, 2. Liepaja – Elvija Daškēviča, Sendija Matušonoka, Roberts Buliņš, Gints Drigulis – 1:50.26, 3. Vilnius – Lukrecija Sabaitytė, Vakarė Mackonytė, Augustinas Milaknis, Augustas Kunėjus – 1:51.27.

Aukštis M – 1. Karina Sorkina (Vilnius) – 1.50, 2. Anna Romatowska (Suvalki) 1.45, Alina Ilchenko (Kaliningrad) – 1.45.

Aukštis V – 1. Juliuš Joachimiak (Aleksandruv Ludzki) – 1.87, 2. Filip Cetlicer (Aleksandruv Ludzki) – 1.70, 3. Maciej Pietras (Suvalki) – 1.70.

Tolis M – 1. Olivija Vaitaitytė (Vilnius) – 5.09, 2. Amanda Radava (Liepaja) – 5.01, 3. Gabija Vaitkevičiūtė 4.92.

Tolis V – 1. Juliuš Joachimiak (Aleksandruv Ludzki) -6.01, 2. Filip Cetlicer (Aleksandruv Ludzki) – 5.85, 3. Konrad Varšycki (Aleksandruv Ludzki) – 5.70.

Trišuolis M – 1. Helēna Kurtiša (Liepaja) – 10.66, 2. Elzė Viktorija Kazlauskaitė (Vilnius) – 10.20, 3. Gabija Vaitkevičiūtė (Vilnius) – 10.10.

Trišuolis B – 1. Dmitrii Tomilin (Kaliningrad) – 11.42, 2. Vladimir Shpak (Kaliningrad) – 11.24, 3. Simona Rudokas (Vilnius) – 10.92.

Rutulys M – 1. Emilija Šileikytė (Vilnius) – 10.51, 2. Emilija Bondzinskaitė (Vilnius) – 10.48, 3. Karolina Grigaitė (Vilnius) – 9.09.

Rutulys V – 1. Roberts Buliņš (Liepaja) – 15.01, 2. Maciej Pietras (Suvalki) – 14.83, 3. Karolis Gelažius (Vilnius-Joniškis) – 14.21.

 

Visus varžybų rezultatus rasite čia.