Lengvoji atletika - Naujienos

Bal20

Vilniaus m. moksleiviai rungėsi lengvosios atletikos keturkovės varžybose

Balandžio 15-16 dienomis lengvosios atletikos manieže moksleiviai dalyvavo Vilniaus m. mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose. Čia susirinko net 151 dalyvis iš 15 mokyklų.

11 – 14 metų moksleiviams buvo parengtos keturios rungtys : 60 m. ir 400 m. bėgimas, šuolis į tolį ir kamuolio stūmimas. Pajėgiausia tapo M. Daukšos vidurinė mokykla. Šios mergaičių komanda iškovojo aukso medalį, surinkusios 1233 taškus, o berniukai užėmė garbingą antrą vietą.

Nugalėtojų vardą iškovojo ir aukso medaliais pasidabino J. Basanavičiaus progimnazijos berniukai,  o trečiąją vietą užėmė A. Puškino vidurinės mokyklos komanda.

Mergaičių tarpe antrąją vietą laimėjo E. Pliaterytės progimnazija, o trečios liko Grigiškių Šviesos gimnazistės, vos keliais taškais aplenkusios A. Vienuolio pagrindinės mokyklos atstoves.

„Mūsų tikslas, kad vaikai kuo daugiau judėtų. Į žaidynių programą įtraukta įvairių sporto šakų, taip kiekvienas mokinys paskatinamas atrasti sau pačią tinkamiausią. Todėl kviečiame prie žaidynių prisijungti kuo daugiau mokyklų, per sportą sudarydamos sąlygas mokiniams ugdyti save, susirasti naujų draugų, išmokti siekti užsibrėžtų tikslų ir kartu su bendraamžiais pasinerti į sporto teikiamus džiaugsmus“, – teigiamais įspūdžiais dalinosi lengvosios atletikos skyriaus vedėja Zita Tindžiulienė.

???????????????????????????????    ???????????????????????????????

„Mūsų tikslas, kad vaikai kuo daugiau judėtų. Į žaidynių programą įtraukta įvairių sporto šakų, taip kiekvienas mokinys paskatinamas atrasti sau pačią tinkamiausią“, – įspūdžiais dalinosi lengvosios atletikos skyriaus vedėja Zita Tindžiulienė.

2015 m. Vilniaus m. mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybų rezultatus rasite čia(.PDF dokumentas).