Lengvoji atletika - Naujienos

Kov12

X tarptautinės Vilniaus miesto sporto centro lengvosios atletikos varžybos

Kovo 8-ąją dieną įvyko X tarptautinės Vilniaus miesto sporto centro lengvosios atletikos varžybos. Varžybose dalyvavo 2004 metų ir jaunesnio amžiaus sportininkai. Kasmet varžybos sulaukia vis daugiau dėmesio, šį kartą atvyko net keturių valstybių sportininkai: Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos ir Rusijos atstovai. Džiaugiamės dalyvių iš užsienio gausa, kuri sudarė puikią konkurenciją šiose varžybose dalyvaujantiems Lietuvos sportininkams.

Vilniaus miesto sporto centro sportininkai – prizininkai:

Gintarė Blažytė – 60 m barjerinio bėgimo finale užėmė 3-ąją vietą. Trenerė Erika Žiupkienė.

Neda Lasickaitė, Kotryna Uzialaitė  – 60 m bėgimo rungtyje užėmė atitinkamai 1-ąją ir 2-ąją vietas. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

Jovilė Rackevičiūtė – 60 m ir 200 m bėgimo rungtyse užėmė 3-ąsias vietas. Trenerė Olga Bogačionok.

Monika Lina Eglinskas – 200 m bėgimo rungtyje užėmė 1-ąją vietą. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

Elzė Kudulytė – 200 m bėgimo rungtyje užėmė 2-ąją vietą. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

Einaras Borisenko – 200 m bėgimo rungtyje užėmė 2-ąją vietą. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

Rusnė Lataitytė – 600 m bėgimo rungtyje užėmė 1-ąją vietą. Treneriai Irina Krakoviak-Tolstika ir Andrejs Tolstiks.

Karolina Bliujūtė – 1000 m bėgimo rungtyje užėmė 1-ąją vietą. Treneris Romas Sausaitis.

Akvilė Bučytė – 1000 m bėgimo rungtyje užėmė 2-ąją vietą. Trenerė Giedrė Kupstytė.

Urielis Kunėjus – 1000 m bėgimo rungtyje užėmė 3-ąją vietą. Trenerė Laimutė Juchnevičienė.

4×200 m bėgimo estafetės rungtyje triumfavo Elinga Semeniuk, Monika Lina Eglinskas, Kornelijus Šulcas ir Einaras Borisenko. Treneriai Vitalij Kozlov ir Palmira Žukienė.

4×200 m bėgimo estafetės rungtyje 3-ąją vietą užėmė Loreta Sočkova, Indrė Maksimavičiūtė, Edvard Sadovskij ir Alanas Griško. Trenerė Jūratė Strumskytė-Razgūnė.

Arūnė Tumosaitė – šuolio į aukštį rungtyje užėmė 2-ąją vietą. Trenerė Raimonda Snarskienė.

Alanas Griško – šuolio į tolį rungtyje užėmė 3-ąją vietą. Trenerė Jūratė Strumskytė-Razgūnė.

Džiaugiamės mūsų sportininkais ir jų treneriais. Linkime sėkmės ateities startuose.