Vandens sporto šakos - Naujienos

Bir20

2022 m. abiturientų pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 15-ąją dieną, naujojoje gimnastikos sporto salėje – plojimai, juokas, plačios šypsenos, sveikinimo žodžiai. Čia buvo pagerbti Sostinės sporto centro abiturientai. Šiais metais jų skaičius iš ties nemažas – iš viso 123 sportininkai.

 

 

 

 

 

Sveikinimo žodžiais pasveikino sporto centro direktorius Marius Jukonis, centro tarybos pirmininkė Rasa Radovičienė.

 

Sportininkų-abiturientų įteikimo ceremoniją atidarė sporto centro trenerių Aušrelės ir Virginijaus Visockų auklėtiniai, Lietuvos jaunimo iki 21 m. sportinių šokių čempionai Smiltė Kozlovskytė ir Valerii Shylo su Lotynų Amerikos šokiu ,,Rumba”.

 

   

 

Individualių sporto šakų pasveikino skyriaus vedėja Vilija Jogėlienė. Pažymėjimai įteikti šaudymo, irklavimo, šiuolaikinės penkiakovės, fechtavimo, šaudymo iš lanko ir orientavimosi sporto sportininkams.

 

Dvikovės sporto šakų skyriaus sportininkus pasveikino skyriaus metodininkė Ineta Baltramiejūnaitė. Pažymėjimai įteikti dziudo, bokso, graikų-romėnų imtynių ir sunkiosios atletikos sportininkams.

 

Savo varžybinę programą pademonstravo trenerės Sigitos Mackonienės ir choreografės Olgos Lopatčenkovos-Dabižos auklėtinės, meninės gimnastikos atstovės Anastasija Subotkevič, Patricija Seniutytė, Rusnė Dominaitė ir Elena Jasevičiūtė.

 

Lengvosios atletikos sportininkus-abiturientus pasveikino ir pažymėjimus įteikė sporto skyriaus vedėja Zita Tindžiulienė.

 

Vandens sporto šakų skyriaus sportininkus pasveikino skyriaus vedėjas Gintas Bartkus. Pažymėjimai įteikti plaukimo, šiuolių į vandenį, povandeninio sporto ir vandensvydžio sportininkams.

 

Gimnastikos sporto šakų skyrių pasveikino l. e. p. skyriaus vedėja Aušra Rumbutienė. Pažymėjimai įteikti sportinių šokių, meninės ir sportinės gimnastikos atstovams.

 

Įteikimo ceremoniją vainikavo sporto centro trenerių Aušrelės ir Virginijaus Visockų auklėtinių Smiltės Kozlovskytės ir Valerii Shylo „Džaivas”.

 

Ačiū visiems, kad buvote kartu!