Vandens sporto šakos - Naujienos

Bir06

Jaunųjų plaukikų medaliai Alytuje

Savaitgalį Alytuje vyko Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas. Dvi dienas 23 komandų atstovai varžėsi dėl 23 medalių komplektų. Šauniai pasirodė jaunieji Vilniaus MSC plaukikai. Jų kraityje 7 aukso, 9 sidabro, 3 bronzos medaliai.

Tarp mergaičių nepralenkiama buvo Augustina Ambrulaitytė. Ji iškovojo 4 pirmąsias vietas ir tapo absoliučia mergaičių varžybų nugalėtoja. Nugalėtoja tapo ir Jorilė Balkevičiūtė, greičiausiai įveikusi 100 m krūtine. Be to, ji iškovojo dar du sidabro medalius. Tarp berniukų du aukso (100 ir 200 m nugara) ir du sidabro medalius iškovojo Mykolas Tuskenis. Visų šių sportininkų treneriai Vygandas Banys ir Ela Pavinskienė.

Prizininkais čempionate tapo Adrian Milevskij (trenerės Oksana Sinkevič ir Valentina Timofejeva), Mija Nedzveckaitė, Dorotėja Mališauskaitė (treneriai V. Banys-E. Pavinskienė), Gabrielė Michniovaitė (trenerė Ala Kiseliova), Veronika Artiomova (treneriai Kęstutis Steponavičius ir Lukas Kontrimavičius).

Sėkmingai startavo ir mūsų estafetės. 8×50 m l. stiliumi mišri, 4×50 m kombinuotai merginos ir vaikinai finišavo antri. Be jau minėtų sportininkų, prizininkais tapo Ugnė Filipavičiūtė, Martynas Antulis, Michail Šiško, Vincentas Staknys

Komandinėje įskaitoje Vilniaus MSC I-oji komanda iškovojo antrąją vietą, nedaug nusileidusi Kauno PM plaukikams. Antroji mūsų komanda užėmė VII-ą vietą.

Sveikiname visus sportininkus, trenerius, tėvelius su puikiais rezultatais!!!