Vandens sporto šakos - Naujienos

Kov08

K. Teterevkovai pakluso olimpinis normatyvas

Alytaus baseine kovo pirmąjį savaitgalį vyko Lietuvos žiemos plaukimo pirmenybės. Tai pirmosios varžybos, kuriose plaukikai galėjo vykdyti olimpinius normatyvus. Varžybos vyko suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžiaus grupėse.

Komandinėje įskaitoje, Vilniaus MSC komanda, atkaklioje kovoje aplenkusi Panevėžio „Žemynos“ komandą, nusileido tik Kauno PM sportininkams ir iškovojo II-ą vietą.

Individualioje įskaitoje puikiai startavo Kotryna Teterevkova (treneris M. Romanovskis), ne tik laimėjusi 100 m ir 200 m plaukimus krūtine, bet ir įvykdžiusi olimpinį B normatyvą (200 m krūtine-2.29,77). Prizininkais suaugusiųjų grupėje tapo Povilas Strazdas (100, 200 m  l. stiliumi), Jevgenijus Rogožinas (50 m l. stiliumi) bei vyrų estafetė 4×100 m kombinuotai.

Jaunimo amžiaus grupėje I-as vietas 200 m kompl. pl. rungtyje iškovojo Paulius Konstantinov (trenerė I. Jurevič) ir vaikinų estafetė 4×100 m l. stiliumi, prizininke tapo Marija Rapševičiūtė (200 m krūtine).

Daug sėkmingiau startavo jaunių grupės sportininkai. Anastasija Chafizova iškovojo auksą 400 m l. stiliumi rungtyje ir bronzą 200 m l. stiliumi rungtyse, prizininkais tapo Gintarė Jagminaitė, Gabrielė Burokaitė, Erika Filipavičiūtė, Jokūbas Tijūnonis, merginų ir vaikinų estafetės 4×100 m l. stiliumi bei 4×100 m kombinuotai.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius – V. Banį, E. Pavinskienę, R. Juškienę, O. Sinkevič, V. Timofejevą.