Vandens sporto šakos - Naujienos

Vas11

Lietuvos plaukimo su pelekais žiemos čempionatas

Vasario 8-9 d. Klaipėdoje SC „Gintaro“ 25 m baseine vyko Lietuvos plaukimo su pelekais žiemos čempionatas.

Tris kartus šiose varžybose trečias finišavo trenerės Valentinos Timofejevos auklėtinis Aleksejus Devkš – 50 m, 100 m, 200 m plaukimuose su pelekais.

Bronzos medalis 50 m BP rungtyje atiteko Ksenijai Tretjakovai (trenerė Jelizaveta Pogumirskienė).

Medaliais pasidabino ir trenerės Lados Urbanovič auklėtinės. Eglė Čipkutė iškovojo II-ą vietą 50 m plaukime su pelekais, o Gabija Panomariovaitė – III-ią vietą 100 m BP rungtyje. Beje, Lietuvos povandeninio sporto federacijos prezidentas Aurelijus Kinas įteikė Eglei Lietuvos sporto meistro, o Gabijai – kandidato į sporto meistrus pažymėjimus.

Sėkmingai merginos startavo estafetiniuose plaukimuose. 4×50 m BP ir 4×100 m plaukimo su pelekais rungtyse Vilniaus MSC ekipos iškovojo II-asias vietas.