Vandens sporto šakos - Naujienos

Lap17

Medaliai Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose

Lapkričio 15-16 d. Fabijoniškių baseine pirmąsias varžybas surengė Lietuvos plaukimo federacija. Virš 300 plaukikų iš 13 komandų varžėsi dėl federacijos taurės.

Be savo lyderių K. Teterevkovos ir A. Pavlidžio kovojusi Vilniaus MSC komanda, iškovojo III-ią vietą (168 tšk.), tik 2 taškais nusileidusi Panevėžio Žemynos komandai. Nugalėjo Kauno pm komanda (319 tšk.).

Individualioje įskaitoje įskaitoje puikiai startavo mūsų lyderiai. Povilas Strazdas (trenerė I. Jurevič) nugalėjo 100 m l. stiliumi, 100 m kompl. pl. rungtyse, Jevgenijus Rogožinas (trenerė A. Kiseliova) buvo nepralenkiamas 50 m peteliške nuotolyje, iškovojo sidabrą 100 m l. stiliumi, bronzą – 50 m l. stiliumi rungtyse. Maloniai nustebino trenerių V. Banio ir E. Pavinskienės auklėtinė Gabrielė Burokaitė, pirma įveikusi 200 m kompl. pl. rungtį ir įvykdžiusi kandidato į plaukimo meistrus normatyvą. Pirmą kartą šis normatyvas pakluso ir Amelijai Javtokaitei (trenerė R. Juškienė) 50 m l. stiliumi rungtyje. Sidabro medalį 100 m nugara rungtyje laimėjo Gustė Šimkutė (trenerė R. Juškienė), bronzos medalius iškovojo Erika Filipavičiūtė (100 m peteliške, trenerės O. Sinkevič, V. Timofejeva) ir Marija Rapševičiūtė (50 m krūtine, treneris M. Romanovskis).

Sėkmingai Vilniaus MSC komandos startavo ir mišriose estafetėse 4×50 m l. stiliumi (P. Strazdas, J. Rogožin, E. Filipavičiūtė, A. Javtokaitė) ir 4×50 m kombinuotai (G. Burokaitė, P. Strazdas, E. Filipavičiūtė, J. Rogožin), kur iškovojo II-ąsias vietas.

Susumavus trijų rungčių rezultatus, geriausiu varžybų plaukiku tapo Povilas Strazdas (2122 tšk.), aplenkęs Jevgenijų Rogožiną (2079 tšk.)ir Kauno PM plaukiką Eimantą Milių (2075 tšk.)

Sveikiname nugalėtojus, prizininkus, jų trenerius ir linkime puikių startų Lietuvos čempionate (25 m baseine) gruodžio mėnesį Anykščiuose!!!