Vandens sporto šakos - Naujienos

Bir12

Medaliai Lietuvos vaikų plaukimo čempionate

Birželio 8-9 dienomis Kauno Girstučio baseine vyko Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas. Per dvi dienas buvo išdalinti 24 medalių komplektai.

Sostinės SC jaunieji plaukikai iškovojo 16 medalių – 6 aukso, 4 sidabro ir 6 bronzos.

Puikiai startavo trenerių Vygando Banio ir Elos Pavinskienės auklėtinė Dorotėja Mališauskaitė. Jos kraityje 3 aukso ir 1 sidabro apdovanojimas. Po vieną aukso, sidabro ir bronzos medalį iškovojo Veronika Artiomova (treneriai Kęstutis Steponavičius ir Lukas Kontrimavičius), sidabro ir bronzos medalius laimėjo Rusnė Jacevičiūtė (trenerės Jelizaveta Pogumirskienė ir Gražina Kogarko), bronzos – Giedrė Karpavičiūtė (V. Banys ir E. Pavinskienė). Šio 4 mergaitės nepralenkiamos buvo ir estafetėse 4×50 m l. stiliumi ir 4×50 m kombinuotai.

Tarp berniukų sidabro medalį iškovojo Ivan Lebediev, du kartus trečias finišavo Adrian Milevskij (abu sportininkus treniruoja Oksana Sinkevič ir Valentina Timofejeva). Beje Ivanas neseniai pas mus atvyko iš Ukrainos, puikiai pritapo prie komandos ir gali toliau tęsti savo sportinę karjerą. Berniukų estafetėje 4×50 m l. stiliumi prie jų prisijungė Vincentas Staknys ir Lukas Bronikovas ir iškovojo bronzos medalius.

Absoliučioje įskaitoje pagal FINA (tarptautinės plaukimo asociacijos) taškų lentelę tarp mergaičių geriausia buvo Dorotėja Mališauskaitė, trečioji vieta atiteko Veronikai Artiomovai.

Komandinėje įskaitoje tarp 24 komandų Sostinės SC I-oji komanda, surinkusi 459 tšk. iškovojo II-ą vietą. Nugalėtojais tapo jaunieji Šiaulių plaukikai (469 tšk.), treti – Kauno PM (395 tšk.). Antroji mūsų komanda užėmė 12-tą vietą.