Vandens sporto šakos - Naujienos

Bir19

Medalių derlius Klaipėdoje

Birželio 16-18 dienomis Klaipėdoje šurmuliavo plaukikai. Beveik 400 dalyvių trijose amžiaus grupėse varžėsi dėl  apdovanojimų Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių plaukimo čempionate.

Didžiausią medalių kraitį surinko Sostinės sporto centro atstovai. Jiems atiteko 52 medaliai – 22 aukso, 13 sidabro ir 17 bronzos.

JAUNIMO amžiaus grupėje puikiai startavo mūsų lyderės. Smiltė Plytnykaitė iškovojo 3 aukso ir 1 sidabro, Stela Švenčionytė – 2 aukso, Patricija Kondraškaitė – 1 sidabro ir 1 bronzos, 13-metė Liepa Veronika Borevičiūtė – 1 aukso ir 1 bronzos medalius. Sidabro medalį į taupyklę įdėjo Saulė Janutėnaitė, bronzos – Barbora Mileišytė ir Patricija Aškelovič. Dar tris medalius (1 sidabro bei 2 bronzos) iškovojo mūsų vaikinų lyderis Kiril Stepanov. Nepralenkiamos abiejose estafetėse buvo Sostinės SC merginos. S. Plytnykaitė, B. Mileišytė, S. Švenčionytė, P. Kondraškaitė laimėjo 4×100 m l. stiliumi rungtį, o P. Kondraškaitė, Ieva Skirmantaitė, S. Plytnykaitė, B. Mileišytė – 4×100 m kombinuotą estafetę.

Bendroje geriausių plaukikų įskaitoje šioje amžiaus grupėje Smiltė Plytnykaitė buvo geriausia, o Patricija Kondraškaitė užėmė trečią vietą.

JAUNIŲ amžiaus grupėje čempionėmis tapo Smiltė Plytnykaitė (3 aukso ir 1 bronzos medaliai), Stela Švenčionytė (po 1 aukso, sidabro ir bronzos medalius), Liepa Veronika Borevičiūtė (po 1 aukso ir sidabro). Sidabrą iškovojo Saulė Janutėnaitė, bronzą – Viktorija Artiomova. Tarp vaikinų čempionais tapo Povilas Šližius (po 1 aukso ir bronzos medalį)  ir Michail Trusov. Bronzos medaliai atiteko Ignui Zaveckui ir Arminui Murėnui.

JAUNUČIŲ tarpe aukso medaliais pasidabino Liepa Veronika Borevičiūtė, Viktorija Artiomova, Mykolas Tuskenis, medalininkais tapo Augustina Ambrulaitytė, Mėta Skirpstė, Greta Mikalauskaitė, Mėja Žilinskaitė, Dominik Grudinskij, Raigardas Endzelis.