Vandens sporto šakos - Naujienos

Bir16

Plaukikai kovojo dėl medalių jaunimo ir jaunių grupėse

Birželio 11-12 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunimo ir jaunių plaukimo čempionatas. Per 350 dalyvių kovojo net tik dėl medalių, bet ir dėl kelialapių į Europos jaunimo čempionatą.

Vilniaus MSC plaukikai jaunimo amžiaus grupėje iškovojo 5 aukso, 3 sidabro ir 9 bronzos medalius. Dar geriau pasirodyta tarp jaunių – 5 aukso, 9 sidabro ir 9 bronzos medaliai.

Vėl puikiai startavo Smiltė Plytnykaitė. Ji laimėjo po 3 aukso medalius ir jaunimo, ir jaunių amžiaus grupėse. Čempione abejose grupėse tapo Patricija Kondraškaitė. Tarp jaunių nugalėtojo vardą iškovojo Jonas Gabalis. Visus šiuos sportininkus treniruoja Kęstutis Steponavičius. Nepralenkiama jaunimo grupėje buvo mišri estafetė 4×100 m l. stiliumi (Kiril Stepanov, Matas Kairys, P. Kondraškaitė, S. Plytnykaitė).

Prizinių vietų kraitį Vilniaus MSC komandoje pildė Jokūbas Tijūnonis, Matas Jasiūnas, Saulė Janutėnaitė, Saulė Bielinytė (tren. Renata Juškienė), Stela Švenčionytė, Titas Vaitukaitis (tren. K. Steponavičius), Virginija Volodkaitė (tren. Vugandas Banys ir Virginija Volodkaitė), Evita Boboriko, Povilas Šližius (tren. Donatas Balandis).

Po šių varžybų paskelbta Lietuvos rinktinės sudėtis Europos jaunimo čempionatui. Joje dvi vilnietės – Smiltė Plytnykaitė ir Patricija Kondraškaitė bei treneris Kęstutis Steponavičius.

Ačiū visiems už puikius rezultatus!!!

Jaunimo-jaunių čempionato rezultatai