Vandens sporto šakos - Naujienos

Lap14

Plaukikų rekordai Vilniuje

Lapkričio 12-13 d. Vilniaus Fabijoniškių baseine dėl Lietuvos plaukimo federacijos komandinės taurės varžėsi per 200 sportininkų iš 13 komandų.

Po visų 22 rungčių Vilniaus MSC komanda iškovojo trečią vietą, nusileidusi Kauno PM ir Panevėžio Žemynos plaukikams.

Asmeniškai puikiai startavo 14-metė Smiltė Plytnykaitė (tren. Kęstutis Steponavičius), iškovojusi 4 pirmąsias vietas, pagerinusi Lietuvos merginų iki 15 m. rekordą 50 m peteliške rungtyje ir tapusi absoliučiai geriausia plaukike moterų tarpe.

Prizininkėmis tarp merginų tapo Patricija Kondraškaitė, Amelija Murėnaitė, Stela Švenčionytė, Barbora Mileišytė.

Tarp vaikinų nustebino Mykolas Tuskenis. Trenerių Vygando Banio ir Elos Pavinskienės auklėtinis tapo Lietuvos 12-mečių rekordininku 50 m nugara rungtyje. Du kartus prizininku tapo Ugnius Kamandulis.

Varžybas vainikavo mišri estafetė 4×50 m l. stiliumi. Vilniaus MSC ketveriukė – Ugnius Kamandulis, Paulius Konstantinov (tren. M. Romanovskis), Smiltė Plytnykaitė, Amelija Murėnaitė (tren. R. Juškienė) ne tik iškovojo pirmą vietą, bet ir pagerino Lietuvos suaugusiųjų rekordą.

Sveikiname nugalėtojus, prizininkus, rekordininkus !!!