Vandens sporto šakos - Naujienos

Spa28

Plaukikų startai tarptautinėse varžybose

Spalio 25-26 d. virš 600 sportininkų iš 6 valstybių dalyvavo plaukimo varžybose „Klaipėda Grand Prix-2019“.

Ypač sėkmingai jose pasirodė trenerių J. Pogumirskienės ir G. Kogarko auklėtinis Artur Boikov, iškovojęs net 4 pirmąsias vietas. Jis buvo nepralenkiamas 50 ir 100 m l. stiliumi bei 50 ir 100 m nugara rungtyse. Prizininku šiose varžybose tapo Povilas Šližius (treneris D. Balandis).

Tuo pat metu daugiau kaip 400 jaunųjų plaukikų iš Baltarusijos, Lietuvos ir Lenkijos susirinko Bielsk Podlaske (Lenkija) į tradicines varžybas „Auksinis ruduo-2019“.

Sėkmingai jose startavo Vilniaus MSC sportininkai, iškovoję net 50 prizinių vietų.

Po du aukso medalius iškovojo Ema Razvodovskytė, Adrian Milevskij, Ignas Vidugiris, Kiril Stepanov, po kartą čempionais tapo Ūla Kulvinskaitė, Lingailė Bugvilionytė, Benas Grigaitis, Ignas Zaveckas, Martinas Gaštold. Vaikinų komanda (M. Gaštold, Raigardas Endzelis, Mantas Zimblys, B. Grigaitis, Damir Rybakov, K. Stepanov) laimėjo estafetinį plaukimą 6×50 m l. stiliumi. Dar 14 vilniečių tapo varžybų prizininkais.

Absoliučioje įskaitoje savo amžiaus grupėse geriausiais plaukikais tapo Kirilas Stepanovas, Benas Grigaitis ir Adrian Milevskij, antrąsias vietas iškovojo Ūla Kulvinskaitė ir Lingailė Bugvilionytė, trečiąją – Martinas Gaštold.

Tai trenerių Oksanos Sinkevič, Valentinos Timofejevos ir Jelenos Varsockienės nuopelnas.

Sveikiname sportininkus, treneres ir linkime gerų startų ateityje!!!