Vandens sporto šakos - Naujienos

Kov16

Savaitgalį Alytuje vyko jaunimo-jaunių plaukimo žiemos pirmenybės

Kovo 13-14 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos jaunimo-jaunių plaukimo žiemos pirmenybės. Tiek jaunimo, tiek jaunių pirmenybių komandinėse įskaitose VMSC plaukikai liko antri, nedidele persvara nusileidę Kauno plaukimo mokyklos atstovams.

Bendrojoje asmeninėje įskaitoje antras liko Paulius Grigaliūnas, iškovojęs 3 aukso bei vieną sidabro medalį. 3-4 vietą užėmė Matas Lataitis su 3 aukso medaliais, o 4 sidabro medalius iškovojusi Grytė Sofija Grabauskaitė liko keturiolikta.

„Atsilikimas nuo kauniečių yra gana mažas, todėl realu įskaitose pakilti į pirmąsias vietas. Juolab, kad dar liko trys šių pirmenybių turnyrai “ , – teigė VMSC Vandens sporto skyriaus vedėjas Gintautas Bartkus.