Vandens sporto šakos - Naujienos

Geg31

Startai „Gimnaziadoje – 2022“

Gegužės 17-22 dienomis Prancūzijoje, Normandijoje vyko 19-os pasaulinės gimnazijų vasaros žaidynės, kurios Lietuvos delegacijos sudėtyje dalyvavo ir 6 Sostinės sporto centro plaukikai.

Plaukimo varžybose dalyvavo moksleiviai iš 25 valstybių.

Asmeninėje įskaitoje visi sportininkai pateko į rungčių finalus, kur varžėsi dėl 9-16 vietų.

Barbora Mileišytė iškovojo 9-tą, Matas Jasiūnas ir Patricija Kondraškaitė – 10-tas, Matas Kairys – 11-tą, Ignas Luneckas – 13-tą, Amelija Murėnaitė – 14-tą vietas.

Geriau sekėsi estafetiniuose plaukimuose. Mūsų mišrios estafetės (4×100 m kombinuota ir 4×100 m l. stiliumi) pateko į varžybų finalus ir iškovojo 7-as vietas. Abiejose estafetėse startavo P. Kondraškaitė, A. Murėnaitė, M. Kairys, prie jų kombinuotoje estafetėje prisijungė M. Jasiūnas, l. stiliumi – I. Luneckas.

„Gimnaziada 2022“ tapo puikia varžybine patirtimi. Startuota neįprastomis sąlygomis-atvirame baseine, nuolat besikeičiant orams. Nepaisant iššūkių, visi plaukė netoli savo asmeninių rezultatų, o kai kuriose rungtyse pasiekė ir savo asmeninius rekordus.

Sveikinimai sportininkams ir jų treneriams Renatai Juškienei, Donatui Balandžiui, Kęstučiui Steponavičiui

Esam dėkingi Lietuvos moksleivių sporto asociacijai. Jos projektas „Op!“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.