Vandens sporto šakos - Naujienos

Geg18

Vilniaus miesto sporto centro plaukikų triumfas

Gegužės 14-15 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunučių plaukimo čempionatas, kur susirinko 180 dalyvių.

Skubame pasidžiaugti Vilniaus miesto sporto centro (VMSC) plaukikais, kurie bendroje varžybų įskaitoje užėmė pirmą vietą ir iškovojo net 22 medalius.

Į varžybų geriausių plaukikų dešimtuką (vertinama pagal surinktus taškus) pateko net šeši VMSC sportininkai. Tai Germantas Švecovas, Arijus Pavlidi, Ernest Stankevič, Paulius Konstantinov, Mantas Zupkauskas ir Kotryna Teterevkova.

„Mes Kotryną vadiname „jaunąja žvaigždute“. Ji dalyvavo penkiose rungtyse, iš kurių laimėjo 3 aukso, 2 bronzos medalius ir yra paminėta varžybų geriausių plaukikių dešimtuke“, – džiaugėsi VMSC vandens sporto skyriaus vedėjas Gintautas Bartkus.

Varžybose dalyvavo 19 komandų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Alytaus, Panevėžio, Marijampolės, Mažeikių ir Kėdainių.

Lietuvos jaunučių plaukimo rezultatus rasite čia 1, 23 (.PDF dokumentai)