Sostinės sporto centras - Naujienos

Grd07

Iškilmingai atidaryta gimnastikos sporto bazė

Šiandien, gruodžio 7 dieną su dideliu džiaugsmu atidaryta atnaujinta gimnastikos sporto bazė. Adresu Kauno g. 43 esantis pastatas yra tapęs tarsi tikrais gimnastų namais. Čia užaugo daugybę talentingų sportininkų, o kai kurie iš jų jau yra tapę Sostinės sporto centro treneriais.

Į iškilmingą ceremoniją susirinko garbingi svečiai: Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas, Nacionalinės sporto agentūros vadovas Mindaugas Špokas, Gimnastikos federacijos prezidentas Algimantas Gudiškis ir daugelis kitų savivaldos atstovų kurie pasidžiaugė padarytais darbais.

Sostinės sporto centro direktorius Mantas Marcinkevičius padėkojo Vilniaus miesto savivaldybei ir visiems prisidėjusiems prie sporto bazės atnaujinimo bei įspūdingo atidarymo šventės organizavimo.

Nuo šiol sportinės gimnastikos sportininkams treniruotės vyksta renovuotoje gimnastikos sporto bazėje. Įgyvendinus ES ir Vilniaus savivaldybės projektą buvo atliktas pastato patalpų ir infrastruktūros atnaujinimas. Suremontuotos pirmame, antrame ir trečiame aukštuose esančios gimnastikos sporto salės, choreografijos salė, trenerių kabinetai, vaikų persirengimo kambariai ir kitos ugdymui skirtos patalpos. Pastate pakeisti langai, įrengtos vidaus priešgaisrinės durys, sutvarkytos inžinerinės sistemos, įrengtas liftas suteikiantis galimybę naudotis negalią turintiems žmonėms.

Nuotraukos Roko Lukoševičiaus