Sostinės sporto centras - Naujienos

Rgp04

Sėkmė tarptautinėse jaunių žaidynėse Olborge

Š.m. liepos 29 – rugpjūčio 5 d. Vilniaus miesto delegacija, kurios sudėtyje 35 Vilniaus miesto sporto centro sportininkai, atstovaujantys Vilniaus miestą 5 sporto šakose (fechtavimo, plaukimo, lengvosios atletikos, dziudo ir gimnastikos) dalyvavo tarptautinėse jaunių žaidynėse, kurios kas antrus metus organizuojamos Olborge, Danijoje. Gražia tradicija tapusios festivalinės varžybos, į Olborgą pritraukia sportininkus iš 20 valstybių ir yra puiki proga išbandyti savo jėgas konkuruojant su sportininkais iš įvairių pasaulio kampelių.

Vilniaus miesto delegacija iš jaunių žaidynių Olborge, Danijoje, išsiveža 134 medalius. Didelė dalis jų iškovoti mūsų sporto centro auklėtinių.

Vilniaus miesto sporto centro fechtuotojai, su trenere J.Švecova, iškovojo 8 medalius: E. Shapovalov iškovojo 1 vietą, A. Pylinova 2 vietą, M.Lozenko 3 vietą asmeninėse įskaitose, o komandinėse D.Filon, M.Lozenko, A.Pylinovos komanda užėmė 1 vietą, o E.Shapovalov ir L.Zaronskytės komanda užėmė 3 vietą.

Vilniaus miesto sporto centro lengvaatlečiai, lydimi trenerės Jūratės Strumskytės-Razgūnės iškovojo 20 medalių bėgimo, šuolių į aukštį ir į tolį rungtyse individualiose ir komandinėse įskaitose. V.Bakhovkin nugalėjo 2-ose bėgimo rungtyse, D.Bedalytė užėmė 2 vietą, K.Uzialaitė iškovojo 2 ir 3 vietas, A.Griško 1 ir 2 vietas, K.Žilinskas dvi 3 vietas individualiose bėgimo rungtyse, Š.Kavaliauskas nugalėjo šuolio į aukštį rungtyje ir užėmė 3 vietą individualioje bėgimo rungtyje, E.Šiugždaitė iškovojo 2 vietą šuolio į tolį rungtyje. Merginų estafetės komanda K.Bliujūtė, K.Uzialaitė, J.Rackevičiūtė, D.Bedalytė užėmė 3 vietą, vaikinų: V.Bakhovkin, Š.Kavaliauskas, K.Žilinskas, A.Griško tapo rungties čempionais.

Vilniaus miesto sporto centro plaukikai, kartu su trenere Renata Juškiene, iš viso nuskynė net 47 medalius! Individualiose rungtyse J.Stasiukynas iškovojo 1 aukso, 1 sidabro ir 1 bronzos medalius ir 2 sidabro estafetėje, E.Zlatkus – 1 auksą, 3 sidabro medalius individualiose rungtyse ir 2 sidabro medalius estafetėje; A.Javtokaitė – 4 aukso medalius ir 1 sidabrą individualiose rungtyse, 1 auksą ir 1 sidabrą estafetėse; G.Šimkutė – 2 aukso medalius individualiose rungtyse, 1 auksą ir 1 sidabrą estafetėse; D.Pempė – 1 aukso, 2 sidabro ir 1 bronzos medalį individualiose rungtyse, 2 sidabro medalius estafetėse, J.Tijūnonis – 2 aukso, 2 sidabro individualiose rungtyse, 2 sidabro medalius estafetėse, V.Volodkaitė – 3 aukso, 3 sidabro medalius individualiose rungtyse, 1 auksą ir 1 sidabrą estafetėse, M.Rapševičiūtė – 1 aukso ir 2 sidabro medalius individualiose rungtyse, 1 auksą ir 1 sidabrą estafetėse.

Jauniausi mūsų delegacijos nariai, Vilniaus miesto sporto centro gimnastai, trenerių Viktoro Šurpiko ir Vasilijaus Gavrino auklėtiniai, bendrai sudėjus iškovojo 23 medalius: atskirose rungtyse ant skirtingų prietaisų sportininkai M.Murėnas, M.Keiras ir Daniil Korobkov iškovojo 12 medalių, gimnastės E.Ščiaglaitė, G.Semionova ir A.Kurtinytė 11 medalių.

Vilniaus miesto sporto centro dziudo sportininkai su treneriu Eimantu Tukačiausku, iškovojo 7 medalius: M.Leonovas, D.Kijevič ir V.Kuchar iškovojo 1-asias vietas savo svorio kategorijose, o sudalyvavę mišrių komandų rungtyje išsidalino medalių komplektą – M.Leonovas ir jo komanda iškovojo 1-ąją vietą, D.Kijevič – 2, o V.Kuchar – 3-ąją vietas.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius ir dėkojame už kovingą nusiteikimą, charakterį ir stiprius rezultatus!