Sostinės sporto centras - Naujienos

Kov24

Sporto centro auklėtiniai – fotosesijos modeliai

Geriausius Lietuvos sportininkus vienijantis ženklas „LTeam“ pristatė naują rinktinės aprangos komplektą. Įspūdingoje fotosesijoje dalyvavo ir trys Vilniaus miesto sporto centro auklėtiniai – Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė (šiuolaikinė penkiakovė), Saulius Ritter (irklavimas) ir Airinė Palšytė (šuoliai į aukštį).

Lietuvos rekordininkė A. Palšytė džiaugėsi lietuvišku prekės ženklu, kuris ne tik simbolizuoja mūsų šalį, bet kartu suteikia ir bendruomeniškumo bei vienybės skirtingų sporto šakų atletams.

Visuomet didžiuodamiesi dėvime aprangą su Lietuvos simbolika. Dabar turime ir lietuvišką ženklą, kuris mus ne tik išskiria iš kitų šalių, bet ir vienija tarpusavyje”, – A.Palšytė.

„LTeam“ kolekcijos drabužiai atitinka aukščiausius funkcionalumo, patvarumo ir stiliaus reikalavimus. Jie puikiai pritaikyti fiziniam aktyvumui įvairiomis sąlygomis – tiek sporto salėse žiemą, tiek stadionuose vasarą, tačiau taip pat sėkmingai juos dėvėti galima ir kasdien. „LTeam“ apranga – tai originali sportinė apranga, sukurta Lietuvos sporto sirgaliams ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams. Dėvėdamas šios kolekcijos drabužius, kiekvienas lietuvis gali pasijusti šalies rinktinės dalimi“, – pažymi „Audimo“ marketingo vadovė Asta Trapulionienė.

Pirmuosius “LTeam” marškinėlius jau galima įsigyti visose „Audimas” parduotuvėse bei elektroninėje parduotuvėje e-audimas.lt.

Visa „LTeam“ kolekcija, kurią pirmose Europos žaidynėse Baku dėvės Lietuvos rinktinė, bus pristatyta birželio mėnesį. Sporto sirgaliai visą „LTeam“ aprangą galės įsigyti „Audimo“ parduotuvių tinkle.