Vilniaus miesto sporto centras - Naujienos

Lap26

Vilniaus miesto sporto centro sportininkų triumfas Lietuvos jauniučių ir sporto vilčių žaidynėse

2018 m. lapkričio 23 įvyko iškilmingas Žaidynių uždarymas ir savivaldybių bei sportininkų ugdymo centrų konkursų nugalėtojų bei prizininkų apdovanojimas.

Iš viso žaidynėse buvo rungtyniaujama 27 sporto šakų varžybose: 10 strateginių ir 17 kitų sporto šakų. Baigiamajame etape varžėsi apie 7 tūkst. jaunųjų sportininkų, gimusių 2002-2005-aisiais. Žaidynėse pasiekti trys Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos rekordai. 

Vilniaus miesto sporto centro sportininkai pasiekė du lengvosios atletikos sporto žaidynių Lietuvos jaunučių žaidynių rekordus (2000 m. sportinis ėjimas 9:19.87 Toma Dailidonytė trenerio J. Romankovo sportininkė ir  100 m. bėgime Adomas Nakrošis 11.33 treneriai V. Kozlov ir P. Žukienė.) 

Vilniaus miesto sporto centras laimėjo 11 prizinių vietų (dviratis, fechtavimas I ir II komandos, imtynės, irklavimas, lengvoji atletika, vandensvydis, sambo, šaudymas, šiuolaikinė penkiakovė I ir II komandos) ir tapo nugalėtojais sporto mokyklų ir centrų grupėje.  Sveikiname sportininkus ir trenerius.