Sostinės sporto centras - Naujienos

Geg27

VMSC jungiasi prie akcijos „Fortum energijos donoras“

Vilniaus miesto sporto centras kviečia visus mėgstančius ar norinčius pamėgti sportą prisijungti prie „Fortum Heat Lietuva“ organizuojamos akcijos „Fortum energijos donoras“ (FED) ir sportuojant paremti vieną Lietuvos universitetų.

Viskas, ko reikia, tai iš „Google Play“, „App Store“ arba „Windows Store“ parduotuvėlių į savo išmanųjį telefoną atsisiųsti specialią FED programėlę, kurioje galima pasirinkti vieną akcijoje dalyvaujančių aukštųjų mokyklų – Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos ar Klaipėdos universitetą ir, žinoma, norimą sporto šaką – bėgimą, važiavimą dviračiu ar tiesiog ėjimą.

Sportuojant įjungta FED programėlė skaičiuos įveiktus kilometrus ir automatiškai juos pavers energijos vienetais. Akcijos pabaigoje susumavus rezultatus daugiausia energijos vienetų surinkusiam universitetui bus paskirta finansinė „Fortum“ parama.

Akcijos rengėjai tikina, kad prie šios iniciatyvos gali prisijungti ne tik minėtuose universitetuose mokslus kremtantys studentai, bet ir su jais nieko bendro neturintys dalyviai. Tereikia parsisiųsti programėlę ir pasirinkti, kuriam universitetui skirsite savo įveiktus kilometrus.

Daugiau informacijos apie akciją galima rasti specialiame internetiniame puslapyje.