Sostinės sporto centras - Naujienos

Geg25

„We Run Vilnius“ bėgime puikiai pasirodė ir Vilniaus miesto sporto centro atstovai

Sekmadienį Vilniuje vyko vienas didžiausių tarptautinių bėgimo renginių Lietuvoje „DNB | NIKE We Run Vilnius“.

Pusmaratonis rengiamas jau ketvirtus metus ir dalyvių skaičius per šį laikotarpį išaugo net iki 8 tūkstančių.

Savo jėgas mielai išbandė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai ir administracijos darbuotojai bėgdami 10 km ir 5 km distancijas.

10 km distancijoje triumfavo VMSC auklėtinis Valdas Dopolskas, trasą įveikęs per 32 min. ir 20 sek.

„Tikrai tikėjausi laimėti. Šios varžybos buvo labai gera treniruotė. Trasa patiko, joje netrūko įkalnių ir nuokalnių. Esu patenkintas ir savo asmeniniu rezultatu, tokioje trasoje tikrai nesitikėjau jo labai aukšto. Oras bėgimui buvo idealus“, – po finišo džiaugsmingai dalinosi Valdas.

Dabar Valdas ruošiasi Lietuvos taurės varžyboms, kurios vyks birželio mėn. 5-6 dienomis, Kaune. Čia jis sieks geriausio rezultato, nes sekantis tikslas yra dalyvavimas Europos komandiniame čempionate, Graikijoje.

Dar viena auklėtinė Vaida Žūsinaitė šį kartą apsiribojo 5 km trasa. Deja, pablogėjusi Vaidos sveikata neleido jai įveikti distancijos pilnu pajėgumu.Trasą ji nubėgo per 18 min. ir 16 sek., ir buvo antra, tačiau savo rezultatu liko patenkinta.

„Oras buvo labai palankus, renginyje tvyrojo nuostabi atmosfera. Begale sportuojančių žmonių, tiek profesionalių, tiek mėgėjų susirinko  vienu tikslu – įveikti pasirinktą trasą. Mūsų kolektyvas smagiai praleido sekmadienio popietę. Be abejo, rezultato nesiekėme, bet sportinį azartą tikrai pajutome“, – savo nuotaikomis dalinosi Vilniaus miesto sporto centro kolektyvas.

VMSC_begikai  Beg