Vilniaus miesto sporto centras - 2 % parama

Kviečiame skirti 2 % nuo jau sumokėto pajamų mokesčio Vilniaus miesto sporto centrui.

Vilniaus miesto sporto centro veiklos tikslas – per sportą skatinti vaikų ir jaunimo saviraišką, užtikrinti masiškumą, ieškoti talentingų sportininkų, sporto ir medicinos specialistų parengtomis ir praktikoje patvirtintomis priemonėmis rengti sportininkus, galinčius deramai atstovauti Centrui, Vilniaus miestui ir Lietuvos Respublikai olimpinėse žaidynėse, pasaulio ir Europos čempionatuose, kituose respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose.

Norime gerinti  mūsų sportininkų ugdymą ir sąlygas sportuoti, suteikti daugiau galimybių mokomajame – sportiniame procese.

Prašome Jūsų prisidėti prie sportininkų gerovės.

 Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Jo pateikimo būdai šie:

ELEKTRONINIS:

  1. prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę
  2. pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)
  3. pasirinkite formą „Pildyti portale“
  4. iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos lietuvos vienetams, pagal lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)
  5. užpildyti ir pateikti.

POPIERINIS:

Užpildytą formą reikia pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai  (Ulonų g. 2, Vilniuje).

Formai pildyti reikalingi Vilniaus miesto sporto centro rekvizitai:
Vilniaus miesto sporto centras
Vytenio g, 6, Vilnius
Įmonės kodas 303305444

2 % paramos pildymo formą rasite čia.

 

 

2 proc. gyventojų pajamų mokesčio lėšų likutis 2017 – 01 – 01 buvo 1119.09 eurų.

Gauta 2017 metais      541,72 eurai.

Išleista 2017 metais     575,65 eurai.

Likutis 2018.01.01.     1085,16 eurai.